Wydarzenia

Początek roku szkolnego w szkole KLEKS

12 września rozpoczną się sobotnie zajęcia w polskiej szkole KLEKS. To juz 4. rok naszej działalności!!

Zainteresowanych rodziców zapraszamy:

05 września w godzinach od 10.30 do 12.00 w szkole Jeanne d’Arc d’Assomption w Pessac

W tym czasie będzie można dokonać wszystkich formalności administracyjnych związanych z zapisem dzieci do szkoły, obejrzeć klasy oraz spotkać się indywidualnie z nauczycielkami, które przedstawią Państwu założenia pedagogiczne i podstawę programową na nadchodzący rok szkolny. Dla umilenia atmosfery przewidujemy kącik z filmem i zabawkami dla dzieci oraz kawę i herbatę dla rodziców.

Zajęcia dla nowej grupy przedszkolaków (trzylatków) zaczną się w sobotę 7 listopada, po feriach jesiennych. Nie chcemy nakładać na dzieci zbyt dużo stresu, w związku z pierwszym rokiem w przedszkolu francuskim. Zoorganizujemy także osobne spotkanie dla rodziców trzylatków na początku października.

Oplaty sa takie jak w zeszłym roku : Składka roczna – 15€ (od rodziny), Opłata za szkołę : 260€ za jedno dziecko, 180€ za drugie dziecko, 120€ za trzecie dziecko. Płatne z góry na cały rok szkolny. Można zapłacić gotówką lub czekiem. Czeki powinny być wypisane na „Polskie Bordeaux”, możliwość zapłaty w kilku oddzielnych czekach (które będą realizowane sukcesywnie w trakcie roku szkolnego).

Dziękujemy i oczekujemy na Państwa w sobote 5 września o g.10.30 w szkole. Przypominamy, że zajęcia zaczynają się w sobotę 12 września (lekcje : 10-12.30, dzieci przychodzą między 9.45 a 9.55 – uwaga, punktualnie o godz. 10 zamykamy bramę).

Kontakt i informacja
szkola@polskie-bordeaux.org

Serdecznie zapraszamy!
Ekipa Polskiej szkoły KLEKS

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *